Geriausias Counter Strike

VERTINIMAS 4.89

Geriausias Counter Strike

Counter-Strike (sutrumpintai CS) – 1999 m. birželio 12 d. išleista pirmojo asmens taktinė šaudyklė. Žaidimą sukūrė „Valve Corporation“. Žaidžiamas vietiniame tinkle arba internete.

Counter-Strike, Condition Zero, Counter-Strike: Source, Counter-Strike Neo, Counter-Strike Online, Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike Online 2

Counter-Strike sukūrė Minh Le ir Jess Cliffe kaip pirmojo asmens šaudyklės Half-Life („Valve Software“) modifikaciją. Tada žaidimas nebuvo platinamas atskirai, o buvo pateikiamas su kitais Half-Life papildymais. 1999 m. šios modifikacijos tobulinimu užsiemė Planet Half-Life bendruomenė. Nuo to laiko buvo išleista daug „beta“ versijų. 1999 m. birželio 18 d. buvo išleista pirmoji viešai prieinama „beta“ versija. 2000 m. rugpjūčio 12 d. „Valve“ paskelbė susijungianti su Counter-Strike kūrėjais ir maždaug per 2000 metų Kalėdas buvo išleistas Couter-Strike 1.0. Dabartinė plačiai paplitusi versija 1.6 buvo išleista 2003 m. rugsėjo 15 d.

2004 m. buvo pristatytas Counter-Strike: Condition Zero, kuriame buvo vieno žaidėjo režimas, pagerinta grafika ir daug kitų smulkių pakeitimų. Taip pat vėliau buvo pristatyta Counter-Strike: Source „beta“ versija, naudojanti Source žaidimo variklį. Vieniems ši versija pakeitė senąjį Counter-Strike, kiti liko ir toliau naudojo senąjį. Dar ir dabar ši versija sulaukia daug kritikosŠablonas:Paaiškinti.

Apžvalga

Žaidimo esmė yra kovoti vienai komandai prieš kitą šaunamaisiais ginklais, peiliais arba granatomis. Yra dvi komandos: teroristai ir antiteroristai (angl. counter-terorists). Už kiekvieną nušautą kitos komandos žaidėją gaunamas taškas. Raundą laimi komanda, nukovusi visus kitos grupuotės žaidėjus. Taip pat „de_“ žemėlapiuose teroristai laimi raundą, susprogdindami C-4, o antiteroristai dar gali laimėti, nukenksmindami teroristų padėtą bombą. „cs_“ žemėlapiuose CT (antiteroristai) gali laimėti raundą išlaisvinę visus teroristų įkaitus (angl. Hostages). Specialiuose žemėlapiuose („as_“) teroristai gali laimėti raundą nušovę VIP asmenį, kuriuo atsitiktinai tampa kuris nors iš antiteroristų.

Žaidime reikia pasirinkti antiteroristų (angl. Counter-Terrorists) ar teroristų (angl. Terrorists) komandą. Jeigu žaidžiama antiteroristų komandoje, reikia šaudyti teroristus, ir atvirkščiai.

Taip pat galima kurti vadinamuosius žemėlapius (angl. map). Juose galima žaisti pasirinktu būdu.

Adminas
Adminas

Esu Adminas, gimęs, gyvenantis Lietuvoje. Mano aistra - Counter Strike... ir kuo toliau tuo labiau jis mane užvaldo...

23 Komentarai

 1. Avatar
  Gaby^sh00t
  Gruodžio 25, 2013

  O puiku, dabar galesiu pumpuotis cs cfg ;D

  Cituoti

 2. WilliamCowl
  WilliamCowl
  Gruodžio 25, 2013

  counter strike yra pats geriausias pasaulyje zaidimas

  Cituoti

  • Agneee
   Agn420
   Gruodžio 25, 2013

   Aš visiškai su tavimi sutinku. Pati be jo neišsivaizduoju gyvenimo.

   Cituoti

  • Gedas1980
   Gedas1980
   Gruodžio 25, 2013

   As irgi, nes atsikeliu ryte ir iskart turiu palost cs, kitaip sirdi skauda

   Cituoti

   • SandraRawr
    SandraRawr
    Gruodžio 25, 2013

    Del sventos ramybes nueik pas savo gydytoja

    Cituoti

   • apex^Karolina
    apex^Karolina
    Gruodžio 25, 2013

    Nereik, jam viskas gerai, tegu žaidžia toliau. ;D

    Cituoti

 3. Avatar
  Agn420
  Gruodžio 25, 2013

  Senis ropščiasi ant stogo, Tuoj į kaminą kakos, Jei tikrai buvai tu blogas, Neišvengsi dovanos.
  Eglė, sniegas ir lemputės, Kalakutas ir šakutės, Tortas, žvakės, skrandžio bėdos, Visa tai yra Kalėdos!
  Krinta baltos snaigės, sukasi ratu, Mes su besmegeniu geriame kartu. Lūžo besmegenis, o ir aš kartu, Ot skani degtinė, geriant su ledu!
  Tvarte žiurkės rengia puota: Girtas zuikis graužia šluota, Vilkas šerną miške ėda, Visiems gera, nes Kalėdos!
  Laša vaškas nuo žvakučių, Vartos antis ant lėkštutės. Eina senis su Snieguole, Dovanėles dovanoja. Jeigu geras tu buvai, Gausi šližiką dykai!

  Cituoti

Palikite komentara